«Батьківщина» наполягає на перевірці діяльності Кабміну Яценюка

264
Глава партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко наполягає на розслідуванні фінансової діяльності колишнього складу уряду під керівництвом Арсенія Яценюка.

«Має бути зроблена повна ревізія всіх видатків, які робив уряд Яценюка в усіх міністерствах і державних корпораціях. Нам це потрібно, якщо ми шукаємо додаткові доходи в бюджет. Усе, що урядом Яценюка було корупційно вкрадено в держави, потрібно нині зафіксувати документально і вимагати повернення», – заявила в ефірі Інтера Тимошенко.
За її словами, 18 квітня «Батьківщина» ініціюватиме розгляд законопроекту про створення тимчасової слідчої комісії щодо фінансової діяльності колишнього уряду. 
«Нам потрібно створити тимчасову слідчу комісію, до якої належатимуть депутати, незалежні від провладних фракцій, які будуть мати фах і бажання розібратися в кожній вкраденій урядом Яценюка копійці з бюджету, з державних корпорацій», – зазначила нардеп.
Нагадаємо, 12 квітня секретар комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Дмитро Добродомов повідомив, що Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо факту отримання хабара Яценюком у розмірі кількох мільйонів доларів.
Пізніше представник ГПУ Владислав Куценко (наближений екс-глави відомства Віктора Шокіна) спростував цю інформацію і заявив, що Генпрокуратура розслідує лише «фактове провадження», а не провадження проти Яценюка.

Коментарi

Коментарiв