«Гоблін» похизувався новим інвестором для Криму

199
Так званий Прем’єр-міністр анексованого РФ Криму Сергій Аксьонов заявив, що знайшов інвесторів, незважаючи на оголошені санкції щодо півострова.

Аксьонов, більше відомий як «гоблін», заявив, що підписав угоду про будівництво термінального комплексу в аеропорту «Сімферополь» із компанією-інвестором, назву якої не називатиме задля убезпечення її від санкцій міжнародної спільноти.
«Хочу відзначити, що під час роботи форуму для іноземних інвесторів було вироблено механізм роботи на території Криму. Для іноземних інвесторів у першу чергу важливо, працюючи тут, не потрапити під режим санкцій. Було обговорено низку механізмів, які дозволять закордонним бізнесменам заходити в республіку з інвестиціями. Упевнений, представники іноземного бізнесу ними скористаються», − зазначив російський ставленик.
За його словами, вартість проекту відповідно до угоди становить понад 30 мільярдів рублів. 
Лівий берег нагадує, що раніше Кремль пообіцяв побудувати в аеропорту «Сімферополь» нові термінал і злітну смугу. Влітку минулого року «гоблін» запевняв, що кілька російських аеропортових операторів готові надати кошти для цього проекту, проте він так і залишився нереалізованим, як і фактично всі обіцянки російської влади для кримців.

Коментарi

Коментарiв