Треба було думати раніше – у США різко відповіли на заяву Росії щодо нових санкцій

1068
Карпентер поставив на місце Росію через заяви про санкції

Радник колишнього віце-президента США Джо Байдена Майкл Карпентер підкреслив, що російська влада повинна була подумати перед тим, як вдиратися до Грузії й України.

Так Карпентер відреагував у своєму Twitter на заяву керівника одного з найбільших російських банків в Давосі.

«Андрєй Костін, керівник російського банку ВТБ сказав, що додаткові санкції будуть рівноцінні війні. Вибач, приятелю, але ви всі мали подумати про це перед тим, як вторгатись до Грузії та України і нападати на нашу демократію», – підкреслив посадовець.

Андрій Костін, голова ВТБ та близький союзник російського президента Володимира Путіна, виступаючи в Давосі заявив: «Ми – на початку нових перегонів озброєння. НАТО просить більше зброї і поширює озброєння в Європі і Росія відповість так само. Хто від цього виграє? Тільки генерали і ті, хто вироблятиме зброю».

ВТБ та «Сбєрбанк» – два найбільші банки Росії, якими головним чином володіє російський уряд і вони турбуються, що США можуть намагатись виключити їх з міжнародної платіжної системи Swift.

«Будь-які економічні санкції проти установ, особисто я вважаю, були б рівнозначними оголошенню війни. Я не бачу причин для посла Росії залишатись в Вашингтоні після цього або американському послу залишатись…», – додав Костін.

Окрім того, росіянин наголосив, що відносини США та Росії лише погіршуються: «Гадаю, що це гірше, ніж ситуація часів Холодної війни, і що це дуже небезпечно. Америка грає з вогнем, оскільки відносини йдуть від поганих до гірших, і ми за це не відповідаємо».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв