Експерт спрогнозував повернення Яценюка до політики

290
Професор кафедри політології НаУКМА Олексій Гарань спрогнозував політичне майбутнє колишнього Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

У коментарі Gazeta.ua Гарань висловив думку, що після того, як серед населення зменшиться рівень невдоволення політичними промахами Яценюка і українці дещо забудуть провали його діяльності, він повернеться через якийсь мажоритарний округ.
На думку експерта, найближчим часом увесь негатив громадянського суспільства буде спрямований на Президента України Петра Порошенка й нового главу Кабінету Міністрів Володимира Гройсмана.
«Нині рейтинг Яценюка надзвичайно низький. Він може взяти паузу. Розраховуватиме, що негатив забудуть. Поки цей негатив може бути спрямований на Гройсмана і Порошенка. Не виключаю, що Арсеній Петрович може спробувати повернутися в парламент через якийсь із мажоритарних округів», − зазначив професор.
Нагадаємо, 14 квітня 2016 року Верховна Рада України затвердила рішення про відставку Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і схвалила на цю посаду кандидатуру колишнього спікера парламенту Володимира Гройсмана.

Коментарi

Коментарiв