ПАРЄ несподівано відтермінувала дебати щодо Савченко

236
Голова української делегації у ПАРЄ, народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Володимир Ар’єв повідомив, що Парламентська асамблея Ради Європи несподівано перенесла дебати щодо засудженої в РФ Надії Савченко з 18 на 21 квітня.

«ПАРЄ перенесла дебати щодо Савченко на 21 квітня. Буде підготовлена спеціальна частина доповіді  щодо полонених. Не забудуть і інших українських в’язнів Кремля», − написав у своєму Facebook народний депутат.
Відповідно, незважаючи на наполягання української делегації при Парламентській асамблеї, питання щодо звільнення або обміну Савченко не розглянуть як окреме питання. Тепер ПАРЄ розгляне справу щодо незаконного ув’язнення українки лише серед інших «українських питань», у рамках доповіді «Гуманітарні питання щодо осіб, захоплених під час війни в України».
У зв’язку з запитом на термінові дебати, Парламентська асамблея Ради Європи акцентує увагу на питаннях щодо міграційної кризи в Європі й Угоді між Туреччиною й Європейським Союзом. Крім того, до обговорення додали питання щодо офшорного скандалу, пов’язаного з результатати журналістського розслідування щодо матеріалів справи Panama Papers, у зв’язку з чим було виявлено чимало махінацій із офшорами, до яких причетні відомі політики й зірки.

Коментарi

Коментарiв