Роман Маселко: Вища рада правосуддя продовжує затягувати звільнення одіозного судді

527
Адвокат Роман Маселко

Вища рада правосуддя продовжує затягувати процес звільнення одіозного Голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка.

Іще 27 червня 2017 р. ВККС вирішила внести подання про звільнення В.Бабенка.

Відповідно до регламенту ВРП, це подання мало би бути розглянуте протягом місяця. Але ВРП тягнула понад 6 місяців і лише після численних листів та вимог призначила його розгляд.

В.Бабенко повідомив, що він оскаржує рішення ВККС у «новий» Верховний суд. Перше засідання у цій справі призначене на 06.03.18.

Доволі часто судді оскаржують такі рішення і ВРП не чекає рішення суду. Не чекають і інші органи. Але сьогодні ВРП пішла на зустріч В.Бабенку та відклала розгляд цього питання на невизначений час.

При цьому ВРП повністю ігнорує права судді Бондаренка та мої, як скаржника по цій справі. Вдумайтесь, рішення про звільнення Бабенка прийняте ВККС на підставі наших заяв, а ми до сих пір не отримали рішення, нам відмовили у ознайомленні зі справою, не питали думки при вирішенні клопотання про відкладення.

Як і у ситуації з Ластовкою, Бабенко «нужний і дуже ручний» суддя. У Черкаську область пішла справа Шабуніна та вирішується цілий ряд інших цікавих справ. Особисто Луценко допомагає Бабенку уникнути відповідальності.
http://blogs.pravda.com.ua/authors/maselko/5a1d990d30caf/

Ми знову стали свідками дії кругової поруки та намаганням будь-що втримати на посаді слухняного «судді-рішали», бо на таких тримається уся існуюча система, яку ВРП оберігає як зіницю ока.

#ВищаРадаПорєшала #Бабенко_off

P.S. запис розмови, коли Бабенко тисне на Бондаренка тут :

Джерело: Роман Маселко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв