СБУ затримала «екс-заступника міністра спорту» анексованого Криму

362
Імовірний «екс-заступник міністра спорту» Фарух Камалов (у центрі)

На пункті пропуску «Каланчак» на адміністративному кордоні з Кримом Служба безпеки України затримала «екс-заступника міністра спорту» окупаційної влади півострова.

Про це інформує прес-служба СБУ.

Співробітники контррозвідки відомства затримали у пункті пропуску «Каланчак» колишнього заступника міністра спорту самопроголошеної ради міністрів окупаційної влади.

«Колишній український чиновник із квітня 2015 року до травня 2016-го перебував на посаді заступника так званого Мінспорту Республіки Крим. Після звільнення з посади він продовжив антиукраїнську діяльність у складі робочої групи із створення Державної програми окупаційної влади «Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ у Республіці Крим», – ідеться у повідомленні.

Остання його робота – посада секретаря Регіонального відділення загально-російської громадсько-державної організації «Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту Росії».

«Діяльність цієї структури спрямована на порушення суверенітету та територіальної цілісності України», – підкреслили в СБУ.

«Екс-заступника міністра спорту» затримали під час перетину адміністративного кордону. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Тривають слідчо-оперативні дії.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв