Учасники «Національної дружини» патрулюватимуть міста з вогнепальною зброєю

678
Вдовін підтвердив, що організація шукає людей, які можуть володіти зброєю

Незважаючи на заяви командира «Національної дружини» Ігоря Михайленка про те, що жодного патрулювання вулиць чи охорони громадського порядку з використанням зброї не буде, у самій організації заявили, що при патрулюванні вулиць українських міст «дружинники» матимуть легальну зареєстровану зброю.

Про це повідомляє Главком із посиланням на відповідь прес-служби «Національної дружини».

До того ж, у коментарі ЗМІ спікер «Національної дружини» Ігор Вдовін підтвердив, що організація шукає людей, які можуть володіти зброєю.

При цьому в анкеті для охочих вступити до лав «Нацдружини» на сайті організації одне із запитань звучить: «Чи маєте ви легальну зброю?».

Водночас в організації запевнили, що вони керуються Конституцією України і законом «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

«Проводяться заняття з психології, юриспруденції, надання першої домедичної допомоги. Загартування тіла і духу проходять зазвичай у форматі вишколів, де відпрацьовують взаємодію підрозділу, позиції та комбінації для ведення стрільби, роботу з нарізною та гладкоствольною зброєю», – підкреслили у «Національній дружині».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв