Суд оголосив вирок у справі російських ГРУшників

248
18 квітня цього року Голосіївський районний суд Києва ув’язнив російських військових Євгєнія Єрофєєва й Александра Александрова на 14 років позбавлення волі.

Лівий берег нагадує, що Александрова й Єрофєєва поранили й узяли в полон українські бійці 16 травня минулого року на Лугащині. Через два дні офіційний представник Міністерства оборони Російської Федерації генерал-майор Ігор Конашенков заявив, що вони звільнилися зі Збройних Сил задовго до свого затримання. 19 травня Служба безпеки України оприлюднила відеозапис, на якому Александров і Єрофєєв визнали себе чинними військовослужбовцями у складі 3-ї Гвардійської бригади спеціального призначення, які прибули до Україні згідно з наказом керівництва.
ГРУшників звинуватили у здійсненні агресивної війни або агресивних воєнних дій, вчинених групою осіб за попередньою змовою, контрабанді зброї і боєприпасів, порушенні порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України, вчиненому групою осіб за попередньою змовою, створенні терористичної групи чи участь у ній, а також їм інкримінували терористичний акт, вчинений за попередньою змовою групою осіб і який спричинив загибель людини.
Під час судового засідання сторона обвинувачення просила засудити росіян до 15 років позбавлення волі, проте врешті було ухвалено рішення про строк ув’язнення 14 років і конфіскацію майна.
Адвокати Александрова й Єрофєєва вже оголосили, що після вивчення вироку можуть ухвалити рішення про подання апеляції.
Нагадаємо, російська й українська влада можуть домовитися про обмін ГРУшників на народного депутата України, члена ПАРЄ, льотчицю Надію Савченко, яку суд РФ ув’язнив до 22 років позбавлення волі.

Коментарi

Коментарiв