«БПП» офіційно пропонуватиме Луценка на посаду Генпрокурора

271
Заступник голови «Блоку Петра Порошенка» Ігор Гринів повідомив, що 19 квітня поточного року фракція має намір внести на розгляд парламенту законопроект щодо змін до закону про прокуратуру.

Цією заявою заступник голови «БПП» фактично підтвердив намір фракції внести кандидатуру глави «Блоку Петра Порошенка» Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора України.
«Цим законом змінять вимоги до кандидата на посаду Генпрокурора, а також владнають питання генеральної інспекції ГПУ. За словами Гриніва, закон внесуть на розгляд Верховної Ради у зв’язку з наміром запропонувати Юрія Луценка на посаду очільника Генеральної прокуратури», − цитує Українська правда нардепа від «БПП» Сергія Лещенка.
Він також додав, що парламентарі мають намір відкликати законопроект авторства екс-представника Президента у Верховній Раді Степана Кубіва, згідно з яким він пропонував дозволити призначати на роботу в Генпрокуратурі осіб, які не мають досвіду роботи в цій структурі. 
Нагадаємо, згідно з чинними законодавством, Луценко не має права отримати посаду глави Генеральної прокуратури, оскільки у нього немає досвіду роботи в цьому відомстві.

Коментарi

Коментарiв