Порошенко спробував реабілітуватися після скандалу з офшорами

200
Президент України Петро Порошенко, ім’я якого фігурувало в матеріалах скандального розслідування щодо документації панамської компанії, виступив за розробку законодавства в галузі деофшоризації.

Прес-служба Президента інформує, що під час робочої наради з представниками уряду, Верховної Ради, Кабінету Міністрів і фіскальних органів Порошенко закликав запровадити зміни до галузі регулювання бізнесу, пов’язаного з офшорними фірмами та створити умови й мотивації для легалізації бізнесу і справедливої плати податків.
За словами глави держави, для цього, в першу чергу, країна повинна приєднатися до міжнародної конвенції з забезпечення доступу України до рахунків нерезидентів. 
Після цього буде необхідно забезпечення податків надходження податків до України завдяки діяльності компаній, незалежно від того, зареєстровані вони у нашій країні чи поза її межами, якщо вони прямо чи опосередковано належать українському резиденту.
Міністерство фінансів України і Державна фіскальна служба України мають зробити необхідні кроки для забезпечення підписання і ратифікації відповідної угоди, що забезпечить доступ українським органам влади до рахунків українських резидентів у закордонних банках. Якщо український резидент не сплачує податки в Україні, це має розглядатися українським законодавством як ухилення від їх сплати і має тягнути за собою відповідну відповідальність, − ідеться в повідомленні прес-служби.
Нагадаємо, нещодавно ЗМІ оприлюднили результати масштабного журналістського розслідування документації панамської компанії, що торгує офшорними фірмами. Виявилося, що Президент України є власником офшорів, які мав намір використати для реструктуризації податків свого холдингу «Roshen».

Коментарi

Коментарiв