ГПУ відкриє кримінальне провадження щодо закриття Меджлісу

204
Генеральна прокуратура України анонсувала відкриття кримінального провадження щодо закриття Меджлісу кримськотатарського народу.

Прес-служба ГПУ повідомила, що відомство розслідуватиме незаконне закриття Меджлісу так званою прокуратурою анексованого Кримського півострова. У повідомленні зазначено, що рішення Наталії Поклонської щодо заборони організації є свідченням продовження репресій проти кримськотатарського народу і всіх громадян, які виступають проти окупації українських територій Російською Федерацією.
Також наголошено, що, відповідно до закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», Крим є невід’ємною частиною українських територій, на які поширюється дія Конституції й законів України.
Відповідно, резолюція влади окупанта є безпідставною й перешкоджає законній діяльності Меджлісу. Представник ГПУ наголосив, що всі винні нестимуть відповідальність за це рішення.
Нагадаємо, так званий прокурор Криму Наталія Поклонська затвердила рішення про заборону представництва кримськотатарського народу ще до ухвалення відповідної резолюції суду.

Коментарi

Коментарiв