РФ чекає активізації Мінського процесу після призначення Гройсмана

210
Представник РФ у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання ситуації на Донбасі Боріс Гризлов висловив думку, що призначення Володимира Гройсмана на посаду глави Кабінету Міністрів України сприятиме активізації переговорів.

«Протягом останніх кількох тижнів політична ситуація в Україні помітно змінилася. У зв’язку з цим призначення Прем’єр-міністром Володимира Гройсмана, гадаю, дозволить розморозити виконання Україною Мінських домовленостей», − заявив в інтерв’ю ТАСС Гризлов, забувши про зрив реалізації угод Російською Федерацією.
Крім того, ставленик Путіна розкритикував відмову української влади здійснювати виплати пенсій на тимчасово окупованих територіях Донбасу.
«У зв’язку з цим у рамках контактної групи ми будемо ставити перед делегацією України питання щодо необхідності активного руху в напрямі виконання Мінських домовленостей. Тим більше, що від початку року під час переговорного процесу досягнуто цілу низку позитивних результатів. Зокрема, угоди в галузі безпеки щодо розмінування та припинення навчальних стрільб. Принциповим видається і відновлення обміну полонених, що відбулося. Це дозволяє просуватися до рішення, закріпленому комплексом заходів з виконання угод, тобто обміну за формулою «всіх на всіх». Нарешті, регламент роботи контактної групи дозволив підвищити ефективність її діяльності», − підсумував Гризлов.
Нагадаємо, саме бойовики так званих ДНР і ЛНР фактично кожного разу зривали обмін полоненими, незважаючи на попередні домовленості дипломатів Тристоронньої контактної групи.

Коментарi

Коментарiв