Bloomberg: У олігархів із «кремлівського списку» почалися проблеми з банками

581
У наближених до Путіна олігархів - серйозні проблеми з банками

Російські бізнесмени стикаються з додатковими перевірками після публікації в США списку олігархів, визнаних союзниками президента Владіміра Путіна.

Про це пише Bloomberg.

Один із російських підприємців, що фігурує в списку, сказав на умовах анонімності, що побоюється краху угоди з іноземними партнерами, закриття якої він очікував в найближчі кілька місяців.

За словами іншого бізнесмена, його репутація серйозно постраждала через публікацію на минулому тижні переліку 210 мільярдерів і високопоставлених чиновників Росії, підготовленого Міністерством фінансів США за розпорядженням Конгресу.

Вашинґтонська Financial Integrity Network, яка консультує банки та інші організації з питань фінансової безпеки, рекомендувала клієнтам ретельно перевіряти угоди за участю кого-небудь із згадуваних в списку осіб.

Компанія запропонувала вважати їх «політично значущими» персонами, які, за визначенням регуляторів, асоціюються з підвищеними ризиками залученості у хабарництво або корупцію.

Нагадаємо, раніше Мінфін США опублікував «кремлівську доповідь» про можливість введення нових санкцій проти російських олігархів і людей з близького оточення президента РФ Владіміра Путіна.

У списку – 96 російських олігархів, чий статок оцінюється в суму понад 1 млрд доларів. Крім того, у переліку 114 прізвищ чиновників, а також керівників державних компаній.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв