Раз на рік можна собі дозволити – невістка Порошенка про відпочинок на Мальдівах

863
Невістка Порошенка спробувала його виправдати через скандал із відпочинком на Мальдівах

Невістка Президента Петра Порошенка Юлія Порошенко переконана: раз на рік глава держави, попри бойові дії на Сході країни, заслуговує відпочинку за кордоном.

Про це дружина Олексія Порошенка розповіла в інтерв’ю LIGA.net, яке дала за кілька днів після візиту до Давосу.

«Я просто бачу, як людина (Президент Порошенко – ред.) працює. О 3-4 годині ночі бачила, як Петро Олексійович повертався з роботи. І вранці він о 8-9 виїжджав знову на роботу. Тобто він реально дуже-дуже багато працює», – стверджує невістка глави держави.

Дружина Порошенка молодшого також запевнила, що глава держави заслуговує на такий відпочинок. При цьому, вона не відповіла, чи була разом з президентом на Мальдівах.

«Мені здається, що він заслуговує такого відпочинку, щоб його ніхто не чіпав. А просто їхати куди-небудь, щоб його не впізнали, нереально. Я думаю, що один раз на рік, причому на кілька днів, людина може собі це дозволити», – зазначила Юлія Порошенко.

Нагадаємо, поїздка на Мальдіви коштувала Порошенку щонайменше 500 тисяч доларів, а на харчування з цієї суми було витрачено близько 17 тисяч доларів. Загалом усі додаткові послуги становили 37 550 доларів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв