Оточення Януковича заробило на «Євробаченні-2017» – ВВС

300
Кошти від організаторів конкурсу потрапили до кишень людей, тісно пов'язаних з режимом Януковича

На «Євробаченні-2017», що відбулося в Україні, заробляла компанія Fineroad Business LLP. Ці кошти компанія переказувала оточенню колишнього президента України Віктора Януковича.

Про це свідчить розслідування ВВС.

Fineroad Business LLP володіє українською компанією, яка є власником конгресно-виставкового центру «Парковий» у Києві. Саме в цьому приміщенні проходила вечірка після «Євробачення».

За інформацією ВВС, кошти, отримані від організаторів пісенного конкурсу, потрапили до кишень людей, тісно пов’язаних з режимом Януковича.

Журналісти встановили, що за юридичною адресою реєстрації Fineroad Business LLP перебувають щонайменше 100 компаній. Вони беруть участь у міжнародних схемах відмивання грошей з Росії та інших колишніх радянських країн. Компанія має зв’язки з двома «тіньовими» фірмами на Карибському острові Невіс.

Також журналісти поспілкувались з власником Fineroad Business Сергієм Московським, який народився на Донбасі, але нині живе в Німеччині.

Спочатку він переконував ВВС, що про цю компанію ніколи не чув. Потім сказав, що є її акціонером, однак так і не розповів про рід діяльності фірми, оскільки «це комерційна таємниця».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв