Нідерланди відмовилися скасовувати ратифікацію Угоди України з ЄС

201
Парламент Нідерландів ухвалив резолюцію про надання уряду додаткового часу на розгляд питання щодо результатів референдуму 6 квітня, під час якого голландці висловили свою думку щодо асоціації України з ЄС.

Європейська правда повідомляє, що 19 квітня поточного року Соціалістична партія Нідерландів закликала уряд відкликати закон щодо ратифікації Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. 
Депутати від цієї політичної сили ініціювали незвичне голосування для нідерландського парламенту, оскільки воно відбулося не відповідно до партійного принципу, а поіменно. Тобто, оголошення прізвища певного парламентаря він повинен був оголосити своє рішення.
Дві партії з коаліції і двоє незалежних депутатів проголосували проти скасування ратифікації Угоди. Один парламентар від правлячої Лейбористської партії несподівано перейшов на сторону опозиції. 
«Я розчарований результатами голосування. Думка нашого народу опинилася на другому плані для влади», − зазначив депутат від соціалістів Ґаррі ван Боммель, відомий своїми виступами проти асоціації України з Євросоюзом.
Нагадаємо, 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбувся референдум щодо Угоди про асоціацію України з ЄС. Понад 60% голландців проголосували проти. Експерти визнали такі результати наслідком бездіяльності української влади, недостатньої агітації.

Коментарi

Коментарiв