Олександр Кочетков: Порошенко «рятує» Україну. Майже всю «врятував»

506
Політолог Олександр Кочетков

Прихворів, тому майже не пишу. Але читаю. З прочитаного зачепили три новини.

Перша: Хорватія виставляє претензії, що «Укрспецекспорт» взяв гроші за ремонт винищувачів, але зробив це так халтурно, що вони почали одразу сипатися. Причому, наші сунули хабар, щоби хорвати халтурні літаки прийняли. Підкреслю: облажали нашого союзника в регіоні.

Друге: якась контора «Агрікол» з російськими кінцями з Донецького регіону, господар якої сидить в Раді, поставила МО фальсифіковане моторне масло, через що з ладу вийшли двадцять танків. Поки двадцять. Зрозуміло, що без корупції тут не обійшлося.

Третє: Віталій Карпачов – фантастично успішний останнім часом бізнесмен з Донбасу – поділився в інтерв’ю, як він здорово купує / віджимає власність Саші-Стоматолога. В інтересах нинішньої влади.

І мені згадалася наша давня розмова з дуже впливовою людиною з оточення ПОП. Людина журилася: так воно нам взагалі не треба, всі ці схеми та інше. Але ось, наприклад, депутати – с*ки рідкісні, без бабла не поворухнуться. І всі ці соратники по коаліції, мажоритарники – їм теж бабло треба, шантажують просто. І міністрам треба доплачувати. Ось і доводиться займатися. А оскільки все це – заради України, то і витягувати гроші треба з українського бюджету.

Або інший момент. Ось ми б і не підгрібали під себе схеми Януковича, але ж якщо не ми, то це обов’язково зроблять наші супротивники. Ми не можемо цього допустити, оскільки на ПОП тримається вся Україна, тобто все це він робить не для себе, а виключно для України.

І логічно, що для схемотехніки найкраще підходять саме бізнесові вихідці з Донбасу. У них на підкірці зафіксований інстинкт: слово ватажка – не обговорюється, а виконується. Але на своєму рівні свого упускати не можна, треба діяти нахраписто, без сорому і пристойності.

Тобто, ПОП та його оточення не займаються корупцією, вони самовіддано і винахідливо рятують Україну. Ось така професійна деформація совісті.

І, зрозуміло, поступово такий фарисейський підхід поширюється на все навколо: і на українські танки, і на хорватські винищувачі.

Просто адміністративними методами цю усталену практику не зламати. Потрібні показові суди з конфіскацією. Але людей, переконаних, що гроші не пахнуть, останнім часом розплодилося надто багато.

Буде не просто протистояння, а зіткнення. Тому вимога бойовитості і навіть безоглядності для представників нової влади є обов’язковою.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв