Савченко тимчасово припинила голодування

180
Засуджена в РФ народний депутат України, льотчиця, член ПАРЄ Надія Савченко погодилася тимчасово припинити голодування.

Про це в коментарі ТСН повідомила сестра льотчиці, Віра Савченко. Раніше вона здійснила зустріч із Президентом України Петром Порошенком, під час Надію відвідували українські дипломати. Таким чином, нардепу вдалося поговорити з главою держави.
«Зателефонував до Надії Савченко. Особисто передав їй слова підтримки. Ми все будемо робити для її звільнення. Разом із її мамою Марією Іванівною і сестрою Вірою попросив Надю припинити голодування. Дякую, що погодилася», − написав у своєму Twitter Порошенко.
«За результатами розмови Порошенком, а також з мамою і сестрою, які були на зустрічі, Савченко погодилася перервати голодування. Інакше виходило би, що вона змушує Україну заради її порятунку відпустити терористів, тобто російських ГРУшників Александрова й Єрофєєва, без остаточного вироку. Це позбавило би надалі Україну важливих правових можливостей, які дає такий вирок, і створило б асиметричну ситуацію обміну. Надалі це могло б завадити звільненню Сенцова, Солошенка й інших українців», − наголосив один із адвокатів нардепа Ілля Новіков.
Нагадаємо, нещодавно українка розпочала сухе голодування, вимагаючи в російської влади звільнити її або повернути до України. 22 березня цього року суд РФ ув’язнив її до 22 років позбавлення волі, проігнорувавши всі докази її невинуватості.

Коментарi

Коментарiв