Росії завжди шукають виправдання, − американський дипломат

245
Колишній Державний секретар США Мадлен Обрайт заявила, що їй набридло, коли всі постійно шукають виправдань агресії російської влади.

На її думку, Президент Російської Федерації Владімір Путін є розумною й агресивною особою, яка своєю політикою намагається відволікти виборців від факту, що РФ є бідною державою з ядерною зброєю.
«Мені набридло, що для Росії завжди шукають виправдань. Росія − це країна, що спочатку провокує, а відчуває себе ображеною. Вона нині переживає кризу ідентичності. Я ніколи не забуду, як у 1990-і роки хтось сказав мені в Москві: «Ми були наддержавою, а перетворилися в Бангладеш з ракетами». Путін же прийняв владу і сказав: «Я поверну Російській Федерації колишню славу», − цитує 24 Олбрайт.
За її словами, Путін впевнений, що проти його держави всі європейські держави у якійсь змові, тому постійно намагається розколоти Європейський Союз і протидіє політиці НАТО.
«Він домагається свого. Вперше з 1945 року він здійснив окупацію й анексію в межах Європи − він анексував Крим. Найгірше те, що Захід дозволив йому це зробити», − наголосила екс-держсекретар США.
Вона також спрогнозувала, що російська влада може мати проблеми у зв’язку з різким падінням цін на нафту.
«Путін влаштував націоналізм, щоби відволікти росіян від думки, що їхня країна − Банґладеш із ракетами», − зазначила Олбрайт.

Коментарi

Коментарiв