Олександр Аронець: На Януковича в Україні чекає шибениця?

344
Блогер Олександр Аронець

Українці з нетерпінням чекають на повернення Януковича. Чекають, щоби провести народний суд над кривавим катом і зрадником. Натомість розгляд справи в Оболонському районному суді затягується. Саме тому ми спорудили під судом бутафорну шибеницю. Це нагадування Януковичу та всій його свиті – народ України свій вирок щодо них виніс давно і не потерпить реваншу.

Янукович сподівається уникнути покарання. Його адвокати умисне гальмують кожен етап судового розгляду справи про державну зраду. Під різними приводами вони затягують процес, запрошують сотні начебто свідків, які не мають жодного відношення до справи, влаштовують демарші, перетворюють засідання на фарс і зухвало глузують із кожного з нас, вибілюючи репутацію свого працедавця. Вони навіть заявляють про швидке повернення Януковича в Україну.

Відзначу, що нахабність адвокатів значно зменшилася, коли вони побачили шибеницю під судом. А судді, почувши голос вулиці, активно включалися у процес і вже не дозволяли захисникам Януковича перетворювати судове засідання на фарс. Більше того, судді винесли попередження адвокатам, які в подальшому можуть призвести до заборони адвокатам представляти інтереси Януковича. Тож нехай Янукович повертається. У кайданках.

Джерело: Олександр Аронець

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв