European Council спрогнозував падіння режиму Путіна

189
Дослідник аналітичного центру European Council on Foreign Relations Микола Петров висловив думку, що Президент РФ Владімір Путін зможе втримати нинішній політичний режим не більше року.

«Російський політичний режим не може продовжувати існування. Він не здатен на зміни, зіткнувся з економічними проблемами, що постійно збільшуються, руйнацією інфраструктури й міжусобицями серед еліт», − цитує Голос Америки експерта.
На його думку, до руйнації Російську Федерацію підштовхують такі фактори, як надмірна концентрація влади, політична невизначеність, що унеможливлює стратегічне планування розвитку держави, військова мобілізація, ручне керування країною, посилення конфлікту серед правлячої верхівки. Кожен із цих чинників міг протягом приблизно 2 років здатен призвести до занепаду РФ. Якщо ж їх об’єднати, шанси на продовження режиму Путіна значно скорочуються. 
«Режим має два варіанти виходу: покращити своє фінансове становище завдяки примиренню з Заходом, або відновити легітимність, змінивши Президента. Проте навіть це лише дозволить виграти час і не гарантує уникнення тотального колапсу», − наголосив Петров.
Тим не менше, відповідно до результатів експертного опитування, здійсненого виданням Foreign Affairs, більшість респондентів вважають, що Путін залишатиметься при владі й через 5 років.

Коментарi

Коментарiв