Нардепам у кілька разів збільшили зарплати

286
Прес-служба ВРУ повідомила, що народним депутатам України і їхнім помічникам-консультантам майже утричі збільшили заробітну платню.

Забезпечити виплату заробітної плати народним депутатам України та встановити місячний фонд оплати праці помічників-консультантів народного депутата України відповідно до постанови Верховної Ради України від 20 квітня 2000 року й розпорядження голови Верховної Ради України від 9 вересня 2005 року, − йдеться в повідомленні прес-служби парламенту.
Це розпорядження стало останнім для Володимира Гройсмана на посаді спікера Верховної Ради до його призначення Прем’єр-міністром. Таким чином, якщо раніше нардепи отримували 6400 гривень на місяць, нині зарплата парламентарів становитиме 17650 гривень. Фон оплати праці помічників народних депутатів збільшили від приблизно 12 тисяч гривень до 24 тисяч гривень. 
«Усі суми наведено без врахування сплати податків, тобто на руки видаватимуть менше», − зазначила народний депутат Ольга Червакова.
Нагадаємо, раніше нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Олексій Мущак заявив, що партія ініціюватиме збір підписів за підвищення зарплат для парламентарів до 30 тисяч гривень.

Коментарi

Коментарiв