Україна наблизилася до скасування візового режиму з ЄС

199
Президент України Петро Порошенко прокоментував рішення Європейської комісії, що 20 квітня 2016 року запропонувала Європарламенту й Раді ЄС скасувати візовий режим для українців.

«Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер поінформував мене про внесення на розгляд Ради Євросоюзу й Європарламенту законодавчої пропозиції про запровадження безвізового режиму для громадян України. Для мене особисто це був довгий шлях важкої дипломатичної та внутрішньополітичної роботи. Ми виконали план, який мав майже 140 умов. Головні з них були щодо нової ефективної системи безпеки й боротьби з корупцією», − цитує прес-служба Президента його виступ.
Порошенко наголосив, що фактично весь пакет антикорупційних законів був ухваленим задля досягнення позитивного рішення Європейського Союзу щодо візової лібералізації для України. 
«Безвізовий режим був моїм зобов’язання перед вами. Позначку «виконано» можна буде поставити через кілька місяців», − спрогнозував глава держави.
Додамо, рішення Європейської комісії щодо цього питання неодноразово було під загрозою зриву у зв’язку з блокуванням деяких реформ українськими нардепами й політичною кризою.

Коментарi

Коментарiв