Очільник «Укроборонпрому» оголосив про свою відставку

472
Романов сподівається, що Порошенко підтримає його рішення

Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов заявив, що йде у відставку.

Про це він повідомив у своїй заяві, розміщеній на сайті «Укроборонпрому».

«Я ухвалив рішення залишити свою посаду очільника ДК «Укроборонпром». Заяву про це я написав ще у минулому році, сподіваюсь, що Президент України Петро Порошенко підтримає моє рішення», – підкреслив Романов.

Також він нагадав про успіхи підприємства за останні роки, яке постачає озброєння та техніку не лише українській армії, а й продає її за кордон.

За його словами, за 3,5 роки більш ніж 16 000 одиниць озброєння та військової техніки були передані до Збройних сил України, до Національної Гвардії та інших силових формувань за 100% виконаним Державним оборонним замовленням.

«Це понад 12,5 млрд грн сплачених податків до бюджетів всіх рівнів, в той час, коли у рамках Державного оборонного замовлення «Укроборонпром» отримав 11,7 млрд грн. Це повністю розірванні зв‘язки з військово-промисловим комплексом Росії. Запущена на повну потужність програма імпортозаміщення, з майже 500 приватними підприємствами по всій Україні, які замінили комплектуючі з РФ», – наголосив посадовець.

Крім того, він зазначив, що підприємство досягло результативних домовленостей з провідними компаніями з США, Німеччини, Канади, Великої Британії, Польщі та багатьох інших країн по всьому світу.

«Деякі з них вже залученні до взаємовигідної співпраці, а про інші стане відомо вже найближчим часом», – ідеться у заяві.

У підсумку Романов подякував 80-тисячному колективу підприємства, «які перетворили найбільше об‘єднання оборонної промисловості України в ефективний механізм, який у найстрашніші часи дав нашим захисникам зброю, яка допомогла їм врятувати країну».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв