Партія Яценюка націлена на реформування прокуратури й суду, − нардеп

249
Один із лідерів «Народного фронту», парламентар Андрій Тетерук розповів про діяльність Арсенія Яценюка після його відставки з посади Прем’єр-міністра.

В інтерв’ю Лівому берегу нардеп відповів на запитання, чому після відставки Яценюк раптово припинив публічну діяльність і розповів, які пріоритети нині має його партія «Народний фронт».
«Можу сказати, що це закономірна для нього поведінка. Він законно передав повноваження, не кинув ситуацію напризволяще, а зараз нині вивчає політичну ситуацію − всі зусилля «НФ» сфокусовані в політичній площині. Під час останнього засідання фракції у нас був чіткий діалог щодо подальших дій як політичної сили. Хочу запевнити, що Арсеній Яценюк нікуди не зник із політичного простору. Він дуже мотивований продовжувати наш рух і боротися за те, щоби Україна була успішною і проєвропейською країною», − зазначив Тетерук.
За його словами, нині команда екс-глави уряду націлена на реформування Генеральної прокуратури України й судової системи, оскільки рішення цих структур повністю нівелюють прогрес Верховної Ради й Кабінету Міністрів.
Нагадаємо, 14 квітня 2016 року парламент затвердив рішення про відставку Яценюка. Іноземні партнери України визнали, що його діяльність блокувала важливі для держави реформи.
Експерти стверджують, що екс-очільник Кабінету Міністрів іще заявить про себе в політиці й повернеться до влади.

Коментарi

Коментарiв