У Порошенка не вірять навіть іноземні партнери – експерт

905
Експерт переконаний: далеко не усі вірять у перемогу Порошенка на виборах

БПП і «Народний фронт» можуть об’єднатися, оскільки у НФ у нинішній формі немає політичного майбутнього. В якому форматі вони об’єднаються і як назвуть партію, скоріше за все, вони ще самі не знають. Однак є недовіра, тому що Порошенка не бачать президентом ні наші міжнародні партнери, ні українці.

Таку думку висловив політичний експерт Андрій Вігірінський у коментарі 24.

Як він зауважив, іще з минулого року триває підготовка до президентських і парламентських виборів, що мають відбутися в 2019 році. Хоча між БПП і НФ пробігла чорна кішка, вони роблять вигляд, що цього не помічають. При цьому, стверджує політолог, є сумніви, що в партії, яка візьме до свого списку Яценюка, є майбутнє. Водночас набрати до партії інших функціонерів, які не заплямовані і не причетні до діяльності уряду Яценюка 2014-2015 років, можна.

Щоправда, підкреслює фахівець, сам НФ нині розділений на різні вектори. Так, є групи секретаря Ради національної безпеки і оборони Турчинова, Яценюка і міністра внутрішніх справ Авакова. Турчинов заявляє, що може відповідати за процеси в партії, яка представлятиме інтереси Порошенка. Буде вона називатися БПП, «Солідарність» чи ще якось інакше – поки складно говорити. А от у Авакова, переконаний Вігірінський, є багато шансів потрапити зі своєю політичною силою в наступний парламент.

На думку експерта, далеко не всі впевнені в перемозі Петра Порошенка на президентських виборах.

«Є сумніви, що Порошенко переможе. Теоретично, якщо Порошенко зазнає фіаско на виборах президента, часу на те, щоб провладна політична сила перепрофілювалася, змінила своє забарвлення, практично не буде. І ставка на цю силу буде «крива». З іншого боку, де гарантія, що Порошенко забезпечить проходження людей, які його підтримують, по партійним спискам і в мажоритарці? У його перемогу назвіть західні партнери не вірять», – підсумував політолог.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв