В Україні критично впала довіра до влади, − опитування

285
Центр соціальних і маркетингових досліджень SOCIS на замовлення телеканалу ТСН здійснив дослідження щодо рівня довіри українців до влади.

Згідно з результатами опитування, 34,6% громадян України довіряють місцевій владі, не довіряють – 59,2%. Решта реципієнтів не змогли відповісти на запитання соціологів. Найбільше цю гілку влади підтримують у східних регіонах – 8,9%. Навпаки, найбільший рівень недовіри у столиці – 39,5%.
Мізерні показники щодо довіри Верховній Раді України – всього 0,7%. 8,4% відповіли, що скоріше довіряють парламенту. Показник тих опитаних, які не довіряють нардепам, становить 90%.
У Києві й південних областях показник довіри до парламентарів узагалі дорівнює нулю. Зокрема, найбільший показник недовіри до законодавчої гілки влади в західних регіонах – 65,7%. Схожий показник у східних областях – 62,4%.
Не набагато кращу оцінку отримав і Президент України Петро Порошенко. Відповідно до результатів дослідження, рівень довіри до глави держави серед українців становить 3,6%. 18,1% відповіли, що скоріше довіряють Президентові, в той час як 77,1% взагалі не довіряють йому.

Коментарi

Коментарiв