Олександр Кочетков: Про чергове затримання Саакашвілі

674
Політолог Олександр Кочетков

Здається, що подія ця очікувана, чутливість у всіх притупилася, сприймають мляво. Насправді подія переломна. Особливо для тих, «хто не довіряє владі, але не грузин».

Тому що маємо справу зі списком бажань ПОП. Йому не стільки політично, скільки емоційно хочеться вичавити МС з України. Будь-яким чином. І про жодну законність не йдеться. І це розуміють і сам президент Порошенко, і його оточення, і безпосередні виконавці, яких знадобилося «дуже стимулювати». Тобто мова йде про те, пройде чи ні.

У 2014 році росіяни перших «іхтамнєтов» і техніку перекидали в Україну вночі, ретельно маскуючись і дуже побоюючись рішучих дій у відповідь України та міжнародного резонансу. За зізнанням самих найманців та їхніх кураторів, якби перші партії бронетехніки були знищені на кордоні нашої артилерією і авіацією, то наступних, найімовірніше, і не було б. Але зійшло з рук, і техніку з боєприпасами почали відкрито гнати ешелонами.

Ось і з затриманням Саакашвілі – аналогічно. Якщо владі вдасться таким чином позбутися яскравого і відомого опозиціонера, то далі вона почне діяти, вже не замислюючись. І ті, хто дратують владу, на постійній основі почнуть потрапляти в суди в полуфабрикатному вигляді Шепелєва. І це ще вважатиметься удачею. Однак, багато хто в суди не потраплятиме – будуть зникати безвісти, як за часів Януковича.

І який алгоритм влада використовуватиме в боротьбі з опозицією – будь-якою опозицією, навіть просто тими, хто незадоволений свавіллям конкретних чиновників – вирішується саме зараз.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв