Президент заборонив трансляцію російських фільмів в Україні

196
Президент України Петро Порошенко затвердив зміни до Закону «Про кінематографію» відповідно щодо положень про фільми Російської Федерації.

Прес-служба Верховної Ради України повідомила, що до парламенту відповідний документ із підписом Порошенко надійшов 20 квітня поточного року. Нагадаємо, 29 березня 237 із 351 присутніх у сесійній залі нардепів проголосували за затвердження змін до Закону «Про кінематографію» щодо фільмів держави-агресора.
Відповідно до документа, в Україні заборонено розповсюдження і демонстрування фільмів із популяризацією або пропагандою органів держави-агресора, тобто РФ, і її окремих дій, що створюють позитивний образ працівників цієї країни, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України, а також заборонено трансляцію фільмів, вироблених фізичними й юридичними особами держави-агресора після 1 січня 2014 року.
Нагадаємо, 14 квітня 2016 року колишнього міністра культури В’ячеслава Кириленка призначили на посаду міністра з гуманітарних питань. Як глава Міністерства культури він запам’ятався хіба що політикою заборон щодо російського кінематографа.

Коментарi

Коментарiв