Гройсман відхрестився від президентських амбіцій

164
В інтерв’ю Лівому берегу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не має наміру замінити чинного Президента Петра Порошенка на його посаді. 

«Я не планую бути Президентом України. У мене немає жодних президентських амбіцій», – наголосив Гройсман, якого 14 квітня Верховна Рада затвердила на посаду глави уряду після відставки Арсенія Яценюка.
Він також спростував інформацію, яку протягом останнього все частіше публікують ЗМІ про те, що у нього є певні протиріччя й неузгодженості з Порошенком. 
«Я не бачу ніяких протиріч у тому, щоби виконувати функції Прем’єра. Я дійсно не бачу власних політичних амбіцій з точки зору Президентства. У мене є одна амбіція. Я хочу якісно робити справу, яку мені доручили. І для мене це важливо», – зазначив новопризначений очільник Кабінету Міністрів.
«Мені подобається, коли нам вдається щось зробити. Вирішити складну проблему. Трошки змінити цей світ на краще. Це моя амбіція. А все інше не має значення», – підкреслив Гройсман.
Додамо, призначення нового глави уряду викликало неоднозначну реакцію у експертів. Деякі аналітики впевнені, що новий Кабмін не має реформаторських здібностей, у той час як інші стверджують, що КМУ під керівництвом Гройсмана здатен зробити прогрес у багатьох галузях.

Коментарi

Коментарiв