Лариса Ніцой: У разі нападу толерантності до московитів, згадайте про депортації українців

588
Лариса Ніцой, письменниця

Чєрванєнка, Добкін, Мураєв, Рабіновіч і Ко розповідають нам з ящика, як українцям гарно жилося при радянській владі, а ми їй тепер, невдячні, декомунізацію проводимо. Чорт з ними, з цими покручами незрозумілого походження: живуть в Україні, розмовляють московитською й захищають все московитське і при цьому кажуть, що належать до єврейського народу. З ними все ясно. Але ж є українці (!), які їх підтримують.

Дивлюся на цю листівку про депортацію українців. Кажуть, що вона не комуняцька. Що її насправді написали гітлерівці. А хто ж такі гітлерівці? Гітлера створив Сталін. Руками свого вихованця-Гітлера Сталін хотів захапати світ. І все йшло по плану. І навіть спільний парад у Польщі провели. Поки вихованець сам не напав на вчителя. Тому Сталін до останнього й не вірив донесенням своїх розвідників і агентів, що Гітлер готується напасти – бо то ж був сталінський виплодок, його творіння.

А тепер про листівку. Як вам почерк? Одна школа. Московити переодягалися в бандерівців і нападали на мирне населення, друкували листівки наче від УПА. А це така сама листівка учнів-гітлерівців. Тільки вже на московитів.

Чому ж у неї одразу всі повірили? Бо скільки до цього було подібних листівок, справжніх? Українців вивозили 33-го, вивозили 35-го, 36-го, 37-го. Може цей папірець і липовий, зато всі попередні були справжні. Ось вам гарне життя, українці. Покручі про нього нічого не хочуть знати. Вони кажуть, що ми повинні бути вдячні московитам.

Кожного разу, маючи напад власної толерантності, думайте про це.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

 

Коментарi

Коментарiв