ГПУ виправдовується у призупиненні слідства проти Пшонки

127
Прокурор ГПУ Владислав Куценко пояснив причини призупинення слідства проти колишнього глави Генеральної прокуратури України Віктора Пшонки, його колишнього першого заступника Рената Кузьміна й екс-очільника Національного банку Ігоря Соркіна.

Куценко, який раніше був помічником екс-глави ГПУ Віктора Шокіна, заявив, що відомство призупинило слідство, щоби не вичерпалися встановлені законодавством строки для здійснення слідчих дій − передає РБК-Україна.
«Коли людина ховається від правоохоронних органів, є практика зупиняти виробництва. Не закривати, а зупиняти. Для чого? Щоби не завершилися терміни розслідування. Якщо виробництво не зупинити, жодних дій із ними проводити не можемо, строк завершується і тоді адвокати цієї особи абсолютно законно будуть у судах вимагати закриття справи, а от коли відбудеться закриття справи, це вже буде дійсно біда. Тому наші прокурори застосовують зупинення кримінального провадження там, де є така необхідність, і щоб справу не було закрито», − заявив прокурор.
Нагадаємо, Пшонка зник від час Революції гідності на Майдані й нині переховується від слідства й розшуку. 25 лютого 2014 року Верховна Рада України звернулася до міжнародного трибуналу з проханням встановити винних у справі щодо злочинів проти людяності. У переліку цих осіб фігурує і прізвища колишнього глави Генеральної прокуратури.

Коментарi

Коментарiв