Члена нового уряду запідозрили у співпраці з терористами

189
Радника глави Міністерства енергетики й вугільної промисловості Ігоря Насалика Юрія Зюкова запідозрили у причетності до співпраці з терористами.

Народний депутат Владислав Голубов повідомив, що Зюкова підозрюють у співпраці з так званим урядом «Луганської народної республіки». На цей скандал уже відреагував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
«Хочу вас запевнити, що якщо те, що було сказано підтвердиться, ця особа не працюватиме на будь-якій посаді в уряді. Я звертаюся до Служби безпеки України з проханням перевірити інформацію, надану народним депутатом, а в разі її підтвердження прошу згідно з чинним законодавством вжити необхідних заходів до Зюкова», – цитує 24 Гройсмана.
Нагадаємо, з квітня 2014 року до березня 2015 року Зюков був заступником очільника Міністерства енергетики й вугільної промисловості, проте глава відомства тоді вирішив замінити його на Ігоря Мартиненкова, який, за його словами, був повинен допомогти запровадити реформи цій галузі, враховуючи відсутність дотацій і збуту.

Коментарi

Коментарiв