Священик Московського патріархату із парафіянами напав на журналістів (відео)

901
Священик МП накинувся на журналістів

Настоятель незаконно збудованого храму Московського Патріархату у місті Броди на Львівщині разом зі своїми парафіянами напав на знімальну групу програми «Правда. Розслідування».

Про це Вголосу повідомила авторка проекту Катерина Широкопояс.

«Наша знімальна група мала чіткі і конкретні запитання до настоятеля Храму Московського Патріархату у м. Броди, а саме: чому попри висновки Держархбудінспекції у Львівській області щодо незаконності будівництва цієї культової споруди, будівництво триває, натомість за декілька метрів від будівлі церкви священик збудував власний маєток», – підкреслила журналістка.

«На що, як видно на відео, прихожани церкви агресивно, з криками та лайкою кидались на камеру, журналіста, оператора, всіляко перешкоджали нашій роботі, штовхали мене зі сходів, а потім і взагалі кидали на браму церкви. Пізніше вони закрились на території церкви, а батюшка банально втік, кричучи, що це його приватна територія, а гроші йому висилає мама, яка на заробітках в Італії», – підсумувала Широкопляс.

Сьогодні я і розкольницею і найманкою і богохульницею була,а ііі ще дітям моїм то воздасться??і це всього лиш,реакція на моє просте запитання до священника(батюшки) як йому вдалося і звичайно за які гроші збудувати церкву для громади і за 5 метрів від церкви трьохроверховий маєток,але то вже для них з матушкою????віряни московського патріархату у всій красі)

Опубліковано Kate Shyrokopoias 18 лютого 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв