Глава Нацполіції вимагає звільнення одіозного Киви

214
Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що має намір звернутися до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням звільнити з посади очільника Департаменту протидії наркозлочинності Іллю Киву.

«Я подаю документи на ім’я міністра на звільнення Киви і сподіваюся на підтримку, тому що його слова, особливо на адресу воїнів АТО, є неприйнятними», −  наголосила Деканоїдзе.
УНІАН нагадує, що Кива звинуватив народного депутата України від «Блоку Петра Порошенка» Мустафу Найєма в організації акцій щодо його дискредитації. Брата нардепа чиновник звинуватив у причетності до співпраці з представниками наркобізнесу. Парламентар у березні поточного року подав позов до суду проти глави Департаменту протидії наркозлочинності, проте він іще жодного разу не прийшов на судове засідання щодо цієї справи.
Кива неодноразово відзначувався у ЗМІ своїми скандальними заявами. Зокрема, він звинуватив працівників прокуратури й Міністерства внутрішніх справ у вживанні кокаїну. Також він відмовився від проходження переатестації.
Також після подій 19 березня у Львові, коли там зірвався Фестиваль рівності, Кива прокоментував це цитатою з Біблії й заявив, що гомосексуалістів повинні карати на смерть.

Коментарi

Коментарiв