Генерал зі США підтримав надання Україні летального озброєння

161
Кандидат на посаду головнокомандувача силами США й НАТО в Європі, генерал США Кертіс Скапарротті закликав підтримав ідею надання Україні летального озброєння.

Під час слухань у Комітеті у справах силових структур Сенату Сполучених Штатів Америки Скапарротті після відповідного запитання республіканця Джона Маккейна заявив, що для захисту державного суверенітету Україні необхідно надати протитанкові ракетні комплекси Javelin.
«Я вважаю, що нам слід надати те озброєння, яке необхідне їм для захисту їхнього суверенітету, і застосування якого вони зможуть освоїти», − цитує генерала Defense News.
Додамо, чимало американських політичних і військових діячів підтримали надання Україні летального озброєння. Зокрема, чинний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі й командувач військами США в Європі генерал Філіп Брідлав теж закликав на важливості підтримки української сторони не лише нелетальним військовим обладнанням. Саме Брідлава невдовзі може замінити на його посаді Скапаротті.
Тим не менше, командувач армією США в Європі, генерал Бен Ходжес спрогнозував, що надання Збройним Силам України протитанкових ракетних комплексів призведе до суттєвого збільшення втрат серед військовослужбовців у зв’язку з активізацією військ Російської Федерації на тимчасово окупованому Донбасі. 

Коментарi

Коментарiв