Путін програв свій бій в Україні, − російський політолог

221
Професор трьох університетів США, російський політолог Лілія Шевцова проаналізувала наслідки війни на українських територіях для Президента РФ Владіміра Путіна і влади держави в цілому.

На думку експерта, нещодавно Путін оголосив про створення Національної гвардії Російської Федерації лише задля захисту і збереження власного режиму і влади, незважаючи на його нібито високі рейтинги серед населення.
«Очевидно, що Кремль має більш достовірні знання про настрої населення. Інакше, якщо такий високий рейтинг (85-87%), навіщо створювати національну російську гвардію? Особиста армія Президента, особиста армія преторіанців, 400 тисяч осіб із танками. В ім’я чого? Звичайно, для захисту влади», − наголосила Швецова.
На її думку, російська влада вже програла війну Україні, про що свідчить зняття гасла Новоросії й відмова від планів щодо деяких великих міст, зокрема Дніпропетровська й Харкова, в яких є підприємства, що є частиною військово-промислового комплексу Російської Федерації.
«Той факт, що російська влада вирішила йти в Сирію, означає відчайдушне прагнення закінчити главу відкритої конфронтації з Україною, вийти з ізоляції й маргіналізації та повернутися до «звичного ведення справ» з іноземними партнерами», − висловила думку в інтерв’ю Новому времени політолог.
За її словами, бажання захопити Україну стало для Путіна своєрідною пасткою, оскільки він зазнав значних втрат. Крім того, владі РФ усе складніше контролювати населення завдяки культивуванню ненависті до української сторони.

Коментарi

Коментарiв