Стейки і ананаси: хто і скільки планує заробити на харчуванні української армії (відео)

419
Як насправді харчуватиметься українська армія?

Червона риба, стейки і ананаси – нам обіцяють, що наші захисники їстимуть, як у ресторані. Реформа року, або ж навіть десятиліття, яка докорінно змінює солдатську кухню. Однак що насправді криється за красивими обіцянками – показали журналісти програми Наші гроші.

Уже на початку кампанії реформатори програють битву головному ворогу України – захмарній корупції. Журналісти програми перевіряють каталог, за яким цьогоріч комерсанти поставлятимуть продукти до армії.

Українська армія отримала старого нового постачальника їжі, який працював за злочинної влади Віктора Януковича. Реформа передбачає дві зміни скасування аутсорсу і постачання харчів за каталогами. Усе має буде гарно і смачно, однак насправді виглядає все не так, коли частини покидають генерали. Чому така різниця – знають фірми-постачальники. Андрій Усенко, генеральний директор ТОВ «Військторг», яке постачає продукти армії, стверджує, що каша – це те, що дає енергію солдатам. Він помітно нервує і нервувати є чого, адже картоплю військовим ТОВ продає по 9,50 грн, у той час як її ринкова ціна 4 грн., буряк – 20 грн замість 6 грн., молоко за 30 грн, замість 15 грн. Гречка – куплена за 27 грн, продана військовим за 48 грн і такі шалені накрутки по кожному продукту.

Усенко каже, що можлива якась помилка, але така помилка може обійтися державі в 280 млн грн. Однак за вивіскою ТОВ «Військторгу» ховаються люди, які уже давно заробляють за такою схемою.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв