Олігарха Димінського відпустили з-під варти

391
Схоже, Димінський таки не відповідатиме за смертельну ДТП

Апеляційний суд відпустив із-під варти бізнесмена Петра Димінського у справі про смертельну ДТП поблизу Львова.

Про це рішення Апеляційного суду повідомив адвокат Димінського Микола Лисий.

За словами адвоката бізнесмена, 19 лютого Апеляційний суд Києва скасував ухвалу Печерського райсуду Києва від 18 грудня 2017 року про обрання Димінському запобіжного заходу.

«За результатами розгляду апеляційної скарги адвоката Апеляційний суд м. Києва прийняв нову ухвалу, якою відмовив у задоволенні клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах головного слідчого управління Нацполіції України про застосування щодо Димінського П. П. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – повідомив захисник.

Також він додав, що Печерський райсуд Києва скасував і постанову прокурора про закриття кримінального провадження щодо охоронця Димінського Андрія Борща, якого правоохоронці спершу підозрювали у скоєнні смертельної ДТП поблизу Львова.

«Слідчий суддя прийшов до висновку, що постанова прокурора не відповідає вимогам законності та неупередженості, не ґрунтується на всебічному та повному дослідженні обставин кримінального провадження, адже спростування пред’явленої Борщу А. В. підозри потребує подальшого досудового розслідування», – пояснив адвокат.

Зрушення у розгляді справи смертельного ДТП у Ямельні, які є черговим доказом політизації трагедії і публічних маніпуляц…

Опубліковано Миколою Лисим 21 лютого 2018 р.

Нагадаємо, 18 серпня 2017 року поблизу села Ямельня на Львівщині Mercedes, що належить Петру Димінському, в’їхав у легковик, за кермом якого була 31-річна Наталія Тріла. Жінка померла на місці, а олігарх терміново виїхав за кордон. 15 грудня Національна поліція оголосила його у розшук.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв