Кремль знову поширив фейкову інформацію щодо обміну Савченко

261
Один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України Надії Савченко Микола Полозов спростував інформацію про те, що українку вже до завершення травневих свят обміняють на російських ГРУшників.

22 квітня ЗМІ поширили інформацію про те, що вже до завершення цьогорічних травневих свят Російська Федерація здійснить обмін Савченко на Александра Александрова й Євгєнія Єрофєєва, засуджених Україною. За словами Полозова, це черговий фейк від Кремля.
«Мені здається, що вся ця історія з неназваними джерелами, це черговий кремлівський фейк. Не перший раз таке відбувається, коли з посиланням на неназване джерело подають якусь інформацію, яка потім ніяк не підтверджується. І я думаю, що цей фейк як раз синхронізований із візитом Єлізавєти Глінки до Надії Савченко, тобто Кремль намагається нині вести якусь свою гру», − зазначив в ефірі 112 адвокат.
Додамо, Полозов мав на увазі візит до Савченко виконавчого директора міжнародної громадської організації «Справедлива допомога», члена Ради при Президенті Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини Єлізавєту Глінку, яка є більш відомою як «доктор Ліза».
«Доктор Ліза» − це абсолютно прокремлівська людина, і просто так вона нікуди їздити не буде. У цій ситуації йшлося, безумовно, про дезінформацію Савченко, їй пропонували сидіти тихо, мотивуючи це тим, що її скоро можуть звільнити, щоби не було ніякого шуму, щоби все було тихо і спокійно, аби дати можливість Путіну зберегти обличчя. Разом із тим, довіри словам Глінки немає ніякої, моя підзахисна не вірить у Росії нікому, ні Глінці, ні Путіну. Я думаю, що це черговий захід щодо українки для того, щоб її просто дезінформувати, даремно обнадіяти, насамперед, для того, щоби збити інформаційне напруження, пов’язане з незаконним утриманням в РФ», − наголосив Полозов.

Коментарi

Коментарiв