Президент анонсував появу поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі

184
22 квітня цього року Президент України Петро Порошенко заявив, що переговори щодо розгортання на територіях окупованого Донбасу поліцейської місії ОБСЄ відбулися успішно. 

«Згідно з результатами переговорів, найближчим часом я очікую впровадження нової збройної поліцейської місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі для забезпечення контролю за режимом припинення вогню, для контролю відводу озброєнь, для забезпечення виведення окупаційних військ Російської Федерації з окупованої території і для забезпечення ефективного контролю прикордонного українсько-російського кордону, аби нові регулярні війська і озброєння не заходили на територію України», − цитує Дзеркало тижня Порошенка.
Нагадаємо, Президент РФ Владімір Путін попередньо погодився на пропозицію української влади щодо розміщення поліцейської місії ОБСЄ на Сході України. глава Кремля також вимагає обговорення цього питання зі США і Європейським Союзом. Крім того, у свій мандат Організація повинна додати положення про наявність вогнепальної зброї.
Представники так званих ДНР і ЛНР у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання ситуації на Донбасі Денис Пушилін і Владислав Дейнего пригрозили масштабними зіткненнями в разі міжнародного втручання в ситуацію на окупованих територіях.

Коментарi

Коментарiв