Труханов тікав із суду під шквал ударів і прокльонів (відео)

723
Труханову довелося тікати із суду

На виході з Солом’янського суду Києва мера Одеси Геннадія Труханова зустрів натовп активістів, які ледь його не побили.

Про це свідчить відео, яке опублікував  координатор «Громадського сектору Євромайдану» Олег Слабоспицький.

22 лютого у Солом’янському районному суді розглядали клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про відсторонення Труханова від посади мера на час розслідування його можливої причетності до розкрадання коштів міста.

Коли політик в оточенні кількох охоронців і полісменів виходив із будівлі суду, на нього накинувся натовп активістів із прапорам України та «Правого сектору». Із вигуками «Труханова на нари!» і «Ганьба!» вони намагалися підібратися поближче до Труханова й вдарити його древками прапорів по голові.

«Момент, коли сьогодні сепаратист Труханов зі своєю свитою регіоналів з Одеської міської та обласної ради тікав із приміщення суду. Спецпризначенці зробили для нього коридор, а активісти висловили все, що про нього думають», – підкреслив Слабоспицький.

Момент, коли сьогодні сепаратист Труханов зі своєю свитою регіоналів з Одеської міської та обласної ради тікав із приміщення суду. Спецпризначенці зробили для нього коридор, а активісти висловили все що про нього думають. #ТрухановаНаНари

Опубліковано Олегом Слабоспицьким 22 лютого 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв