Рятувальники припинили пошук тіла студентки медвишу Богомольця

1007
Через суїцид студентки медуніверситету Богомольця Мукаддас Насирлаєвої університет почали звинувачувати у корупції

Рятувальники припинили шукати тіло студентки медвишу Богомольця Мукаддас Насирлаєвої, яка 30 січня 2018 року стрибнула з моста Патона.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

У відомстві стверджують, що через пониження температури довкілля, початку льодоходу на річці Дніпро та обмерзання легеневих автоматів на водолазному спорядженні існує загроза життю та здоров’ю водолаза-рятувальника.

Коли температура знову буде плюсовою, рятувальники планують знову проводити пошукові роботи на поверхні Дніпра.

Із початку пошукових робіт водолази обстежили 316,7 га акваторії річки.

Нагадаємо, через суїцид 18-річної студентки медуніверситету Богомольця Мукаддас Насирлаєвої університет почали звинувачувати у корупції.

Адвокат родини Насирлаєвих та очільник діаспори туркменського народу Ровшанбек Розметов заявив, що деканат із роботи з іноземними студентами вчасно не подав документи Мукаддас у міграційну службу для отримання посвідки тимчасового проживання.

Виш звинувачують у доведенні студентки до самогубства.

Університет Богомольця спочатку на своєму офіційному сайті розмістив заяву про те, що Мукаддас відрахували ще 17 грудня «через порушення міграційного законодавства», а 24 січня «їй було вдруге особисто повідомлено про підписання наказу про відрахування з університету».

19 лютого виш опублікував ще одну заяву: заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тімохіну відсторонили від виконання обов’язків на час розслідування.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв