Яценюк продовжує контролювати державні рішення, − Гройсман

213
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що колишній глава уряду Арсеній Яценюк зберіг місце у «стратегічній сімці», тому продовжує втручатися у важливі державні рішення.

В інтерв’ю Лівому берегу новопризначений очільник Кабінету Міністрів України підтвердив, що Яценюк досі належить до складу «стратегічної сімки» разом із Президентом Петром Порошенком, Юрієм Луценко, Олександром Турчиновим, Арсеном Аваковим, Борисом Ложкіним і, власне, Гройсманом. У такому форматі високопосадовці затверджують головні для держави рішення, хоча Прем’єр наголосив, що участь екс-глави уряду в цьому процесі не варто переоцінювати.
«Фактично він є політичним діячем, лідером політичної партії. Але не потрібно робити з цієї «сімки» якийсь міфічний орган. Це не якесь невідоме утворення, що ухвалює рішення. Ми здійснюємо зустрічі − це правда. Обговорюємо питання, переважно робочі. Те, що формати цих зустрічей змінюються, теж правда. Я особисто зустрічаюся з багатьма людьми, і не обов’язково за участю політичних діячів. Це радше формат різних політичних нарад, тому в цьому питанні немає нічого дивного», − підкреслив Гройсман.
Прем’єр наголосив, що подібні заходи можуть відбуватися з різними варіантами складу учасників переговорів.
«Нещодавно відбулася зустріч Президента, Прем’єра і спікера. Іноді зустрічаються Президент, Прем’єр, спікер, секретар РНБО. 20 квітня був присутній Міхеїл Саакашвілі. Ще один із варіантів − Президент, глава уряду, очільник парламенту, «БПП», «Народний фронт», − зазначив Гройсман.
За його словами, під час своєї розмови з Яценюком він дізнався, що його попередник залишився у великій політиці, проте невідомо в якій ролі.

Коментарi

Коментарiв