Україна підписала історичну Паризьку кліматичну угоду

368
Прес-центр Постійного представництва України при ООН повідомила, що 22 квітня українська держава підписала Паризьку угоду про боротьбу зі зміною клімату.

22 квітня 2016 року у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку відбулося урочисте підписання Паризької угоди про боротьбу зі зміною клімату. Відповідно до розпорядження Президента України, від імені нашої держави угоду підписав постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, − зазначено в повідомленні.
У цілому документ підписали понад 170 держав. Подія є історичною, оскільки Угода стала безпрецедентною за своїми масштабами й замінить Кіотський протокол. Метою підписання є утримання підвищення середньої температури у світі в межах 2°С і спроби його скорочення до 1,5°С.
Додамо, у листопаді-грудні минулого року в Парижі відбувся Всесвітній саміт зі зміни клімату, під час якого було затверджено текст Угоди, що спрямована на скорочення викидів парникових газів. Усі країни, які підписали документ (в тому числі й Україна), зобов’язані скоротити викиди в атмосферу вуглекислоти.
Крім того, країни-учасники домовленостей, які розвиваються, до 2020 року отримуватимуть від інших держав-підписантів щорічно по 100 мільярдів доларів для вирішення кліматичних проблем.

Коментарi

Коментарiв