Одіозний бізнесмен назвав варіанти повернення Криму

215
Російський бізнесмен у вигнанні Євгєній Чичваркін, який нині працює над проектом «Відкрита Росія» спільно з іншим одіозним бізнесменом Міхаілом Ходорковскім, проаналізував зміни в українській політиці й варіанти повернення Криму.

«Першим варіант повернення анексованого Криму Україні є робота глави уряду Володимира Гройсмана над реформами. Якщо його команді вдасться орієнтувати Україну на європейський напрямок, ці реформи почнуть впливати на ситуацію і зростання шансів на повернення півострова», − висловив думку в інтерв’ю ТСН Чичваркін.
Згідно з другим варіантом, реформи повинна запроваджувати вже Російська Федерація. Проте, на його думку, це навряд чи відбудеться найближчим часом. У цьому аспекті він нагадав слова Ходорковского, який в РФ є опозиціонером щодо чинної влади: 
«Можу впевнено заявити, що особи, які обіцяють українському населенню повернути Крим і виплатити компенсації, не отримають такого мандата від російської влади. Саме тому я запевняю, що вирішувати це питання у короткостроковій перспективі й демократичними методами – неможливо», − наголосив представник опозиції.
«Щодо третього варіанта, то його реалізація буде можливою в разі, якщо Україні збереже такі ж цінності. Тоді буде можливий якийсь діалог, проте не з чинною владою. Якщо здійснювати у Криму реальний, чесний референдум відповідно до міжнародних норм із іноземними спостерігачами, немає жодного сумніву в тому, що виграє пункт про незалежність. Є велика ймовірність, що Севастополь захоче залишитися з РФ, а інший півострів – сам по собі», − зазначив Чичваркін.
Він також спрогнозував, що невдовзі розпочнеться протистояння Прем’єр-міністра Гройсмана і Президента України Петра Порошенка. Хоча главу уряду і вважають ставлеником Порошенка, він іще проявить свій характер.
«Він достатньо незалежний і, наскільки я зрозумів, фінансово зорієнтований. При чому зорієнтований на себе. І це ще дуже м’яке формулювання», − наголосив бізнесмен.
Додамо, 6 років тому Чичваркін був змушений виїхати з Російської Федерації і продати свій бізнес. Минулого року він був у числі основних претендентів на посаду глави «Укрнафти».

Коментарi

Коментарiв