Міністр енергетики відхрестився від радника-терориста

223
Міністр енергетики й вугільної промисловості України Ігор Насалик заявив, що в його команді не було й не буде радника, який співпрацював із терористами на Донбасі, у чому раніше звинуватили Юрія Зюкова.

24 нагадує, що 22 квітня поточного року глава Кабінету Міністрів направив до Служби безпеки України прохання щодо перевірки причетності радника міністра енергетики й вугільної промисловості Юрія Зюкова до співпраці з терористами так званої ЛНР. Раніше нардепи виявили інформацію про те, що він працював в «уряді» сепаратистів.
«Якщо ця інформація підтвердиться, ця людина не працюватиме на будь-якій посаді в уряді. Я звертаюся до СБУ з проханням перевірити інформацію, надану народним депутатом Владиславом Голубом», − пообіцяв Прем’єр-міністр. 
До цього Насалик підтвердив, що Зюков може отримати посаду його радника в Міністерстві, проте пізніше наголосив, що цієї особи не було й бути не може в його відомстві.
«Пан Зюков ніколи не був на посаді радника, і мені дивно, що ЗМІ озвучують в ефірі ту інформацію, яка не відповідає дійсності. Пан Зюков не є, не був і не буде ні радником, ні заступником міністра енергетики й вугільної промисловості», − заявив новопризначений глава Міністерства.

Коментарi

Коментарiв