Медуніверситет Богомольця оголосив безстроковий страйк

479
Студенти та трудовий колектив медуніверситету оголосили безстроковий страйк

Студенти та трудовий колектив Національного медуніверситету імені О.Богомольця оголосили безстроковий страйк.

Про це повідомляється на сторінці ВНЗ у Facebook.

«Страйк оголошено у зв’язку з безпрецедентним брутальним та незаконним втручанням керівництва Міністерства охорони здоров’я України в незалежність та самоврядність НМУ імені О.О. Богомольця», – ідеться у повідомленні.

«Починаючи з понеділка 26 лютого навчальний процес та наукова діяльність в НМУ імені О.О. Богомольця повністю зупиняються на невизначений час, а всі приміщення Університету будуть недоступними для відвідувачів за винятком приміщень клінік, де лікуються пацієнти», – зазначили представники медуніверситету.

За їхніми словами, акцію оголошено страйкомом, до якого увійшли зі сторони студентства представники Студентського парламенту університету, студентської ГО «Студентська довіра», студентський профком та студентський актив. Зі сторони трудового колективу – декани та проректори, профспілковий комітет університету.

Страйком вимагає від Президента негайно втрутитися в ситуацію, від голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра  – негайно створити комісію із розслідування зловживань керівництвом МОЗ та на час такого розслідування усунути від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я Уляну Супрун та відсторонити від виконання своїх обов’язків її заступників.

Вони також вимагають від Супрун скасувати наказ про відсторонення ректора НМУ імені Богомольця Катерини Амосової та призначення в. о. ректора університету Михайла Захараша, а також негайно забезпечити проведення інтегрованого ліцензованого іспиту КРОК1. Стоматологія.

Нагадаємо, 20 лютого Міністерство охорони здоров’я відсторонило від обов’язків ректора медуніверситету Богомольця Катерину Амосову.

Офіційна причина: зрив ліцензійного іспиту для студентів-стоматологів «Крок 1. Стоматологія».

Сама Амосова заявляє, що на неї тиснув заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський і вважає, що її відсторонення – це розправа за відмову здійснити протиправні дії.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв