Гройсман пообіцяв подолати вплив олігархії на владу

333
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відхрестився від заяв ЗМІ про вплив олігархів на нього й пообіцяв подолати це явище.

«Я вам гарантую, що на мене особисто олігархи впливу не мають, і я ні з ким не буду мати жодних розмов, якщо це буде суперечити державним інтересам. Говорю це абсолютно відверто», − заявив в інтерв’ю Лівому берегу Гройсман.
Він також запевнив, що зможе забезпечити це завдяки «власним рішенням» й наголосив, що олігархи повинні працювати у своїй бізнесовій галузі й не виходити за межі правил, зрозумілих для суспільства.
«Якщо ми це не подолаємо, державність завжди буде під загрозою. Я говорю про виклики, які в нас є. І це важливо усвідомлювати. Якщо встановити рівні умови для всіх − від малого до великого − всі працюють в публічній площині, всі сплачують податки, тоді все буде нормально. Наголошую: коли з’являються виключення з правил, вони не працюють. Жодного впливу через владу, на владу, і навпаки. Тільки тоді ця система почне працювати», − зазначив глава уряду.
Нагадаємо, 14 квітня 2016 року Верховна Рада затвердила рішення про відставку Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та призначила на цю посаду вже колишнього спікера парламенту Володимира Гройсмана. Поки думки експертів щодо його особи розходяться. Одні стверджують, що він не здатний на реформи, проте інші впевнені в його політичній незалежності.

Коментарi

Коментарiв